قابل توجه کاربران محترم تیزفایل: لطفا جهت کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش محصولات سمعی و بصری تیزفایل، از آدرس https://shop.tizfile.com استفاده بفرمایید.

تیزفایل نمونه ای بومی شده از سیستم های اشتراک گذاری فایل خارجی است تا کاربران ایرانی برای استفاده از این خدمات مجبور به استفاده از سایت های خارجی نباشند و فایل های خود را در محیطی امن و در دیتاسنتر های داخل ایران بارگزاری نمایند. این پلتفرم توسط تیمی از جوانان ایرانی برنامه نویسی شده است و در نظر دارد تا با بومی سازی سرویس آپلود و اشتراک گذاری فایل از سوء استفاده های احتمالی جلوگیری کند و کار را برای کاربران ایرانی راحت نماید.

تیزفایل سرویسی است که در زمینه آپلود و اشتراک گذاری فایل فعالیت می کند و کاربران می توانند فایل های خود را در یک ترابایت فضای رایگان آپلود کنند و در صورت نیاز به فضای بیشتر می توانند از پلن های حجمی موجود خریداری نمایید.  همچنین کاربران می توانند به اشتراک گذاری فایل های خود به صورت عمومی و خصوصی بپردازند. از جمله مزایای تیزفایل ارایه پلن های مختلف برای نیاز های مختلف است تا بتواند نیاز افراد مختلف را برطرف نماید.

یکی از مهمترین اهداف تیزفایل، ارایه خدمات مناسب و جلب رضایت کاربران است، در این راستا تیم پشتیبانی تیزفایل به صورت کتبی و تلفنی همواره پاسخگوی عزیزان می باشد.

لازم به ذکر است که تیزفایل از لحاظ وسعت، رعایت تمامی استانداردهای بین المللی و آخرین ضوابط و مقررات داخلی مانند آیین نامه های مقررات فضای مجازی ، میزان سرمایه گذاری، کیفیت طراحی، برنامه نویسی قوی، تبلیغات هدفمند، شیوه های تأمین مالی، سرعت و کیفیت اجرا، در زمرۀ پروژه های برجستۀ کشور ارزیابی می‏شود.